Reklamní pobyty na Kanárských ostrovech


Canary Islands

Obdrželi jste od našich vybraných partnerů voucher na týdenní dovolenou s pobytem zdarma? Gratulujeme Vám!
Tímto jste získali unikátní možnost vyzkoušet si výhody exkluzivních prázdninových středisek na jednom z Kanárských ostrovů.Tento typ pobytu se nazývá reklamní pobyt a je připravován ve spolupráci se středisky REGENCY RESORTS. Střediska, která máme v nabídce, poskytují vysoký standart služeb a ubytování, což uspokojí i velmi náročné zákazníky. Reklamní pobyt je určen manželským a partnerským párům ve věku od 30 do 60 let žijícím ve společné domácnosti minimálně 3 roky. Ubytování je zajištěno v plně vybavených studiích a apartmánech, čímž jsou střediska ideální také pro rodiny s dětmi. Tím, že s námi na ostrovy cestujete pouze za cenu letenky, stává se Váš pobyt cenově nesrovnatelný s konkurenčními nabídkami. Nynější bezpečnostní situace v tradičních destinacích v severní Africe způsobila obrovské zvýšení zájmu o Kanárské ostrovy!

Upozorňujeme Vás, že tento výše uvedený voucher nemá žádnou finanční hodnotu a nelze jej prodávat ani směňovat. Využití jinými osobami, než jsou klienti našich partnerů musí být námi písemně potvrzeno.

 • Výběr termínu

  Pokud jste obdrželi voucher s ubytováním, zamyslete se, kdy byste na Kanárské ostrovy rádi odcestovali. Vemte prosím v úvahu, že rezorty nabízejí pro své reklamní pobyty zdarma jen nevyužitou část ubytovacích kapacit, proto rezervaci příliš neodkládejte. Nicméně na Kanárských ostrovech je příjemné klima celý rok a zejména v zimních měsících jde o nejbližší lokalitu, kde si lze užít tepla. Pokud nás budete se svým rozhodnutím co nejdříve kontaktovat, bude větší šance, že ve zvoleném termínu zajistíme kvalitní ubytování. Zájem o tento typ dovolené od podzimu 2014 stále stoupá.

 • Dostupnost ubytování

  Poté společně vyplníme žádost o ubytování - management resortu požaduje výměnou za bezplatné ubytování vyplnění jednoduchého formuláře s informacemi o Vás - odešleme ji do hotelového resortu k odsouhlašení. Zhruba do týdne obdržíte zprávu o tom, zda je Vaše rezervace ubytování v požadovaném termínu potvrzena. Konečné rozhodnutí o ubytování je plně v kompetenci vedení resortu a firma Regency Promotions je pouze zprostředkovatel.

 • Zajištění letenek

  Po potvrzení ubytování Vám objednáme letenky u společnosti Canaria travel, která momentálně jako jediná létá z České republiky na Kanárské ostrovy bez přestupu. Podle sezóny býva každý z Kanárských ostrovů obsluhován 1x - 2x týdně letadly Boeing 737. Bohužel, v některých termínech zejména o svátcích a o prázdninách bývá kapacita letadel rychle naplněna, proto neváhejte a informujte se o volných kapacitách včas. Dále zajistíme pojištění, parkování na letišti nebo rezervaci automobilu.

 • Regency Resorts

  Leží na jihu ostrova Tenerife v Costa Adeje, která je součástí turisticky nejoblíbenější části ostrova, a to Playa de Las Americas. Poskytuje širokou škálu služeb jako je půjčovna automobilů, organizování výletů, denní animační programy nebo večerní živá hudba s programem. Pro Vaše pohodlí máte během pobytu k dispozici bazén, dětský bazén, nově otevřené lázně, stolní tenis, hernu, restauraci, bar u bazénu a rozlehlou zahradu, kde si můžete zahrát obří šachy.

 • Flamingo Club

  Leží na jihu ostrova Tenerife v Costa Adeje, která je součástí turisticky nejoblíbenější části ostrova, a to Playa de Las Americas. Jeho největší předností je poloha, protože se nachází v první řadě resortů u pláže. Jen několik kroků od resortu najdete kromě pláže a oceánu všechno potřebné prožití k aktivní dovolené. Tento resort je vzhledem k umístění trochu rušnější, nicméně dostupnost všech služeb za to jistě stojí. Poskytuje širokou škálu služeb jako je půjčovna automobilů, organizování výletů, denní animační programy nebo večerní živá hudba s programem.

 • OasisLanz Club

  Oasislanz Club se nachází pár minut chůze od pobřeží v letovisku Costa Teguise, které Vám poskytne vše co potřebujete k prožití dovolené a to od obchodních center se značkovými výrobky až po klidné restaurace s kanárskými specialitami. Samotné Costa Teguise je letovisko, které vyrostlo jen kvůli uspokojení potřeb turistů z Evropy. Nehledejte zde tedy žádné pamětihodnosti, ani ukázky staré architektury. Všechny apartmány v tomto středisku Vám nabízejí plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s televizí a obytnou venkovní terasu se zahradním nábytkem.

 • Atlantic Garden

  Se nachází na okraji městečka Corralejo, jen dvě minuty chůze od písečné pláže. Přímořské letovisko Corralejo je největším a zároveň nejnavštěvovanějším na ostrově Fuerteventura. Najdete jej na severním pobřeží a největší zdejší atrakcí jsou písečné duny tvořené jemným bílým pískem, táhnoucí se v délce několika kilometrů. Právě tyto jedinečné písečné duny jsou dnes součástí národního parku Parque Natural de Corralejo. Uprostřed střediska jsou dva bazény pro dospělé a jeden pro děti. Jen 50 metrů po cestě je nejbližší autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy do většiny destinací na ostrově.

Regency Resorts


Flamingo ClubOasis Lanz ClubAtlantic Garden